05. Tra 2017. | 5. Korizmena nedjelja

1. Velika Uskrsna ispovijed u našoj župi održat će se u srijedu 5. travnja od 19 do 20 sati.
  2. Javite nam ima li nemoćnih i bolesnih župljana koji žele primiti sakramente uoči Uskrsa kako bismo ih na prvi petak obišli i udijelili sakramnte.
  3. Mladi naše župe pripremaju predstavu Križni put s Veronikom koju će izvesti u subotu 8.4. u 20 sati! Ova predstava je scenski prikaz križnog puta! DoÄ‘ite i na taj način pripremite se za Cvjetnicu i Veliki tjedan.
  4. Iduće nedjelja je Cvjetnica ili Nedjelja Muke Gospodinove. Na misama se čita Muka, a na samom početku svake mise biti će svečni blagoslov maslinovih grančica. Tim činom obilježavamo svečani Isusov ulazak u Jeruzalem. Maslinove grančice moći ćete nabaviti u predvorju crkve, a prilog od grančica ide za potrebe Caritasa.