14. Lip 2017. | NEDJELJA DUHOVA

1.  U četvrak 15. svibnja slavimo svetkovinu Presvetog Tijela i Krvi Kristove - Tijelovo. Misa će u našoj crkvi biti u 8.30 i u 18.30 sati. Nakon večernje mise bit će svečana tijelovska procesija.

1. Zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić predvodit će u subotu 17. lipnja s početkom u 10 sati svečanu svetu misu u katedrali pod kojom će zarediti šesnaestoricu novih prezbitera. To će ujedno biti i misa zahvale za dosadašnje predano vršenje službe mons. Valentinu Pozaiću, pomoćnomu biskupu zagrebačkom u miru.

1. Po prvi puta u našoj župi održat će se ljetni oratorij za djecu, i to od 26. - 30. lipnja. Tih dana ljetnih praznika za djecu će biti osmišljen boravak u župi dok su roditlji na poslu. Kroz igru, vjeronaučne radionice, pjevanje, crtanje i drugo djeca će moći u župi provesti ugodne i vesele dane. Program će voditi svećenici naše župe uz pomoć mladih animatora i roditelja. Upisi će biti ovaj tjedan, a cijena od 100 kn po djetetu uključuje tri obroka dnevno.