02. Lip 2019. | SEDMA VAZMENA NEDJELJA

1. U srijedu 5. lipnja imat ćemo godišnje župno klanjanje. To je dan kada se župa u ime cijele biskupije klanja pred Presvetim te iznosi molitvene nakane za Crkvu i svijet. Presveti Oltarski Sakrament bit će izložen u crkvi od 12 sati pa do večernje mise. Nakon klanjanja svečanu misu u 18.30 sati predvodit će vlč. Marko Jozić, povjerenik za vjernike laike u Zagrebačkoj nadbiskupiji.
  2. U tijeku su prijave za se ljetni oratorij za djecu koji će biti od 17. - 21. lipnja. Tih dana ljetnih praznika za djecu će biti osmišljen boravak u župi dok su roditelji na poslu. Kroz igru, vjeronaučne radionice, pjevanje, crtanje i drugo djeca će moći u župi provesti ugodne i vesele dane. Program će voditi svećenici naše župe uz pomoć mladih animatora i roditelja. Zainteresirani neka se što prije upišu.